Rozgrywki ligowe7 maja 2016r

Sobota z Danielem Górakiem :-)
W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję gościć w naszym klubie wieloletniego reprezentanta i Mistrza Polski w tenisie stołowym, Daniela Góraka wraz z żoną, Marzeną.
Daniel rozegrał z zawodnikami naszego klubu kilka towarzyskich pojedynków, sprawiając nam tym samym wiele przyjemności i frajdy.
Po rozegranych pojedynkach mieliśmy również okazję do dłuższej rozmowy, podczas której przesympatyczni Państwo Górakowie przybliżyli nam nieco kulisy funkcjonowania naszej ukochanej dyscypliny sportowej na najwyższym światowym poziomie. Danielowi życzymy jak najlepszego występu w Rio oraz dostarczenia nam-swoim kibicom-wielu pozytywnych emocji sportowych.
21 lutego 2016r

Zwycięstwo na początek rundy rewanżowej
Drużyna z Ursusa pokonała w pierwszym meczu drugiej rundy drużynę z Szydłowca, 8:5. Komplet punktów zdobył jak zwykle niezawodny Kamil Czerkies. Dobrze zapunktował też Robert Niewiadomski, zdobywca 2,5 pkt.
Zobacz protokół IV ligi
UKS 14 OXYGEN II Ursus-STS II Szydłowiec, 8:5
24 stycznia 2016r

Najlepsi z najgorszych...
Porażką zakończyliśmy pierwszą rundę sezonu 2015/16, co oznacza, że do rundy rewanżowej przystąpimy z pierwszego miejsca w grupie spadkowej. Mecz z drugą drużyną z Józefowa od początku układał się dla nas niepomyślnie. Wiele pojedynków kończyło się wynikiem 2:3, a górą byli w nich Goście.
Jeżeli uda nam się w rundzie rewanżowej okiełznać emocje i walczyć w każdym meczu o zwycięstwo, niezależnie od wyniku, powinniśmy utrzymać pozycję lidera grupy spadkowej.
Zobacz protokół IV ligi
UKS 14 OXYGEN II Ursus-IKRTS II Józefów, 2:8
17 stycznia 2016r

Cenne zwycięstwo nad wiceliderem rozgrywek
W pasjonującym, zaciętym i bardzo ciekawym meczu IV-ligowa drużyna UKS 14 Oxygen Ursus pokonała wicelidera rozgrywek, drużynę Energii Kozienice, 8:5. W naszym zespole na swoim bardzo wysokim poziomie zagrał Kamil Czerkies, który zdobył komplet 3,5 pkt. Walecznością i nieustępliwością wykazali się również pozostali zawodnicy naszej drużyny. Duży wpływ na końcowy sukces miało zwycięstwo w obydwu deblach, przy czym o ile wynik meczu Czerkies/Grabowski-Łyjak/Tamioła był do przewidzenia, o tyle zwycięstwo pary Wróblewski/Żmijewski nad wyżej notowanymi przeciwnikami jest sporą niespodzianką.
Zobacz protokół IV ligi
UKS 14 OXYGEN II Ursus-KTS ENERGIA Kozienice, 8:5
10 stycznia 2016r

Zagraliśmy dla Orkiestry!!!
W turnieju tenisa stołowego, podczas którego zbieraliśmy pieniądze na rzecz WOŒP udział wzięło 27 zawodników. 10 w kategorii do lat 16 oraz 17 w kategorii Open. Dawno już nie widziano w Ursusie tak zaciętych pojedynków, a jednocześnie stojących na bardzo wysokim poziomie.
W kategorii młodszej zwyciężył Adrian Kozieł, pokonując w finale Michała Adamkiewicza. Trzecie miejsce zajął Maciej Gozdalik, po wygranej z Bartoszem Cieślą.
Prawdziwy show zobaczyliśmy w kategorii Open, gdzie pięknymi akcjami popisywali się głównie zawodnicy klubu UKS 14 Oxygen Ursus. W finale, po ciężkim pięciosetowym boju zwyciężył Marcin Łopatowski z Dariuszem Skowrońskim. Warto podkreślić dobrą dyspozycję Pawła Łąckiego, który pokonał kilku trudnych zawodników, by przegrać dopiero ze zdobywcą 3 miejsca, Michałem Markowskim.
Turniej dzisiejszy był jednocześnie pierwszym turniejem z nowego cyklu GP Ursusa. Kolejne turnieje odbywać się będą co miesiąc. Już teraz serdecznie na nie zapraszamy!!!

Klasyfikacja do lat 16:
1. Adrian Kozieł 20 pkt
2. Michał Adamkiewicz 19 pkt
3. Maciej Gozdalik 18 pkt
4. Bartosz Cieśla 17 pkt
5. Tobiasz Rodak 16 pkt
6. Mikołaj Tuchowski 15 pkt
7. Mateusz Kucharski 14 pkt
8. Jola Gozdalik 13 pkt
9. Kamil Szczepański 12 pkt
10. Ignacy Sawicki 11 pkt

Klasyfikacja generalna Open:
1. Marcin Łopatowski 40 pkt
2. Dariusz Skowroński 38 pkt
3. Michał Markowski 36 pkt
4. Wojciech Dąbrowski 34 pkt
5. Paweł Łącki 32 pkt
6. Dawid Rejmer 30 pkt
7. Robert Szczepański 29 pkt
8. Piotr Piegat 28 pkt
9. Jacek Kisiel 27 pkt
10. Jacek Tchórz 26 pkt
11. Marcin Ostrowski 25 pkt
12. Artur Kupisz 24 pkt
13. Zdzisław Pogorzelski 23 pkt
14. Jakub Gajewski 22 pkt
15. Wacław Lipka 21 pkt
16. Jarosław Majczyk 20 pkt
17. Janusz Kiełczykowski 19 pkt

04 października 2015r

Inauguracja rozgrywek ligowych w Ursusie w sezonie 2015/2016
Remisem zakończył się pierwszy w tym sezonie mecz drużyny UKS 14 Oxygen Ursus z drużyną z Kotunia.
Liczymy na lepsze występy w przyszłości.
Zobacz protokół IV ligi
Zawodnicy UKS 14 OXYGEN II Ursus
********************************************************************************************************************************************************

07 grudnia 2014r

UKS 14 Ursus, mistrzowie remisów...
Pierwszy punkt w bieżącym sezonie zgubiła pierwsza drużyna Ursusa, remisując w wyjazdowym meczu z Kabatami. Tym razem dwa razy wyższość przeciwnika musiał uznać dotychczasowy lider klasyfikacji indywidualnej, Marcin Łopatowski.
Również remisem zakończył się mecz drugiej drużyny Ursusa (czwarty remis w sezonie) z drużyną z Konstancina. Nie pomogła bardzo skuteczna gra Kamila Czerkiesa, a wiele pojedynków zakończyło się w dramatycznych okolicznościach po pięciosetowej walce.
Zobacz protokół IV ligi
UKS 14 Ursus - Topspin GOSIR Konstancin Jeziorna, 7:7
19 października 2014r

Zwycięstwo i remis w czwartej kolejce rozgrywek ligowych
W meczu na szczycie III ligi nasza drużyna pokonała Gości z Kazanowa 8:5 i objęła tym samym samodzielne prowadzenie w tabeli.
Druga drużyna natomiast zremisowała w wyjazdowym "derbowym" pojedynku z Sokołem Brwinów, 7:7. W meczu tym ponownie komplet punktów zdobył Kamil Czerkies, będący jednym z najlepiej punktujących zawodników w czwartej lidze.
Zobacz protokół III ligi
UKS 14 Ursus
12 października 2014r

Bardzo udany weekend naszych drużyn ligowych
Pierwsza drużyna odniosła wyjazdowe zwycięstwo 8:4 z drużyną AZS SGH Warszawa, pozostając jedną z dwóch drużyn, które po trzech ligowych kolejkach zgromadziły komplet punktów.
Druga drużyna odniosła efektowne zwycięstwo nad niepokonaną dotychczas drużyną z Kotunia. Bardzo udanie zadebiutował Piotr Tuszyński, zdobywając maksymalną ilość punktów.
Zobacz protokół

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na szlagierowo zapowiadający się pojedynek na szczycie w III lidze dwóch zespołów, które w dotychczasowych trzech kolejkach odniosły po trzy zycięstwa; drużyna UKS 14 URSUS podejmie w sali przy ulicy Sosnkowskiego Gości z Kazanowa. Mecz rozpocznie się w niedzielę 19.10.14r. o godz. 14.00.


UKS 14 Ursus - GLUKS Iskra Żak Kotuń, 9:1
05 października 2014r

Zwycięztwo i porażka w drugiej kolejce gier ligowych
Trzecioligowa drużyna naszego klubu odniosła drugie zwycięstwo w drugim meczu ligowym, podobnie w stosunku 8:6. Bohaterem spotkania i dostarczycielem największych pozytywnych emocji był niezawodny Wojtek Dąbrowski, który w decydującej grze pokonał 3:0, Krzysztofa Niedzielaka. Wciąż z kompletem indywidualnych zwycięstw pozostaje Marcin Łopatowski.
Nieco gorzej powiodło się drugiej drużynie, która musiała uznać wyższość drużyny ze Skórca. Nie pomogła dobra gra Kamila Czerkiesa (3 punkty) i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:8.
Zobacz protokół
Naprzód Skórzec Grzybowy Raj - UKS 14 Ursus, 8:5
28 września 2014r.

Otwarcie sezonu na remis
Mecz otwierający sezon w wykonaniu czwartoligowej drużyny UKS 14 Ursus zakończył się wynikiem remisowym. Końcowy rezultat pozostawia pewnien niedosyt, bowiem przez większą część meczu nasza drużyna prowadziła z Gośćmi z Siedlec, w pewnym momencie nawet 5:2. Zabrakło przysłowiowej kropki nad "i". Trzeba jedak pamiętać, że w poprzednim sezonie z drużyną z Siedlec ponieśliœmy dwie porażki, jest więc widoczny postęp :-)
W naszej drużynie zadebiutował Kamil Czerkies, który zgodnie z oczekiwaniami jest silnym wzmocnieniem naszego zespołu. Razem z Dariuszem Grabowskim zdobył On w niedzielnym meczu po 2,5 pkt. Po jednym punkcie zdobyli Leszek Pęda i Ireneusz Wróblewski.
Zobacz protokół
MKS Pogoń Siedlce III - UKS 14 Ursus, 7:7
Kamil Czerkies zagra w URSUSIE!!!Znacznym wzmocnieniem dla czwartoligowej drużyny Ursusa przed nadchodzącym sezonem 2014/2015 jest pozyskanie z trzecioligowej drużyny Sokół Brwinów, Kamila Czerkiesa, na którego dobrą grę i ligowe punkty bardzo liczymy.

Początek rozgrywek sezonu 2014/2015 odbędzie się 28 września, a klub z Ursusa będzie reprezentowany w tym sezonie w trzeciej i czwartej lidze.